Záhradné zostavy 

Popis kategórie

Záhradné zostavy v našej ponuke budú tým správnym prostriedkom na pohodlné posedenie na čerstvom vzduchu. Zostavy sú vhodné na terasy ku domom alebo aj priamo do záhrad.
  • Výhodou záhradných zostáv je, že sú kompletné a vy si nemusíte samostatne doobjednávať jednotlivé prvky. Všetky zostavy sú zložené z pohodlných stoličiek alebo kresiel. Základom je aj jedálenský stôl alebo menší konferenčný stôl.
  • Zostavy sú vyrobené z rôznych materiálov. V ponuke nájdete najčastejšie kompletné ratanové zostavy, ktoré sú v poslednom období veľkým hitom. Umelý ratan je veľmi kvalitný a zaručuje dlhú životnosť záhradného nábytku. Preto výrobcovia volia práve tento typ materiálu. Nielen dlhá životnosť ale aj jednoduchá údržba sú dôležitým indikátorom, ktorý poukazuje na celkovú kvalitu záhradného nábytku.
  • Pri výbere si dávajte pozor na farebný odtieň jednotlivých zostáv. Sú zhotovované v neutrálnych farbách – sivá, hnedá, čierna. Tieto prírodné odtiene sa najlepšie hodia na záhrady či terasy ku domom. Nenájdete tu žiadne žiarivé farby, pretože tieto odtiene by pôsobili v prírodnom prostredí rušivo.
  • Pri kúpe myslite aj na to pre koľko člennú rodinu zostavu kupujete. Ak ste menšia rodina tak vám postačí menšia zostavy zo štyrmi kreslami. Ak ste ten typ, ktorý rád usporadúva večierky, garden party, grilovačky tak by ste mali zvoliť zostavy s viacerými stoličkami či kreslami.