Prebaľovacie komody 

Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky

Popis kategórie

V ponuke môžete nájsť praktické komody slúžiace na prebaľovanie vašich ratolestí. Prebaľovacie komody v našej ponuke sú vyrábané v rôznych materiálových i dizajnových prevedeniach. Môžete si vybrať rôzne veľkosti a farebné odtiene. Pri výbere takejto komody by ste mali myslieť na niekoľko dôležitých aspektov ako napríklad - cena, veľkosť, odkladací priestor, bezpečnosť, vzhľad. 

Môžete si do svojej domácnosti objednať cenovo dostupnejšie prebaľovací pult. Takýto pult si môžete jednoducho umiestniť na komodu, ktorú už máte v domácnosti alebo v izbe vášho dieťaťa. Tento typ nábytku je veľmi jednoduchý no nenahradí perfektné vlastnosti prebaľovacích komôd. 

Výhodou komôd je hlavne ich odkladací priestor, ktorý je v detskej izbe vždy žiadúci. Súčasťou prebaľovacích komôd sú hlavne zásuvky. V ponuke však môžete nájsť aj komody s otvoreným priestorom, policami alebo s priestorom, ktorý je chránený dvierkami. 

Pri objednávaní si dávajte pozor, či komody s pultom majú aj mäkkú podušku alebo tenký matrac. Dieťa musí ležať na mäkkom a drevený korpus komôd by nebol vhodný. Výhodou je aj to ak má pult zaoblené hrany, aby sa dieťa neudrelo o ostrú časť.