Rošty polohovateľné 

Zobrazených je 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených je 1 - 9 z 9 položiek

Popis kategórie

V posteli trávime tretinu dňa a preto je dôležité, aby ste spali na kvalitnom matraci, ktorý je podporený pevným a odolným roštom. Polohovateľné rošty sú pre ľudí, ktorý si potrpia na svojom pohodlí a pre tých, ktorý vo svojej posteli trávia veľa času.
  • Či už starších, alebo chorých máme pripravené rošty s možnosťou nastavenia polohy ležania čo nielen zvyšuje pohodlie, ale aj má priaznivé účinky na vaše zdravie a podporí dobré prekrvenie tela pri ležaní.
  • Najčastejším materiálom pri výrobe kvalitných polohovateľných roštov je drevo (smrekové, brezové, dubové). Okrem dreva sa používa aj umelá hmota v kombinácii z kovmi. Rošt je tvorený rámom a jednotlivými latkovými lamelami. Tie sú pospájané popruhmi alebo sú rovno pripojené na rám.
  • Počet lamiel na jednom rošte môže byť rôzny. Pohybuje sa v rozmedzí od 10 do 42 lamiel. Závisí to od šírky jednotlivej lamely.
  • Pre kvalitu polohovateľného roštu je dôležité – počet lamiel, spôsob ich uchytenia, nastavanie tvrdosti.
  • Polohovanie roštu zabezpečuje komfort pri čítaní knihy alebo sledovaní televízie večer v posteli. Nemusíte si podkladať vankúše pod hlavu alebo si ju opierať o stenu. Najčastejšie polohovateľné časti sú – oblasť hlavy, oblasť nôh
V ponuke máme polohové rošty s dvoma, troma nastaviteľnými polohami a tiež multipolohové najkvalitnejšie rošty na trhu aj s nastavením pevnosti každej lamely na každej zóne.