Komody do detskej izby 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 47 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 47 položiek

Popis kategórie

V našej ponuke nájdete štýlové i tradičné komody vhodné do detských izieb. Komoda bude praktickým i estetickým doplnkom v izbe vašej ratolesti. Komody sú univerzálnym typom nábytku, ktorý je možné umiestniť kdekoľvek. Základnými kritériami pri výbere komody je výška, šírka, hĺbka, materiál a farebná kombinácia. Komody do detskej izby sa členia na zásuvkové a kombinované s dvierkami. Pri výbere komody by ste mali myslieť na pár základných pravidiel. 

Základným kritériom pre výber komody do detskej izby je materiál. Materiál by mal byť zdravotne nezávadný, bezpečný a funkčný. Takýto materiál je masív. Komody bývajú ošetrené čírym, priehľadným lakom, ktorý chráni povrch pred menším mechanickým poškodením. 

Výhodu je ak do detskej izby objednáte širšie a hlbšie komody. Vďaka väčšiemu priestoru, môžete do komody umiestniť množstvo vecí – hračky, prádlo, školské potreby, dokumenty. Zásuvky by mali byť umiestnené na kovových pojazdoch. Tie umožňujú jednoduché manipulovanie a zatváranie zásuviek. 

Je dôležité, aby ste zvolili správny farebný odtieň a vzor komody. Kým zakúpite komodu do detskej izby, mali by ste kúpu prekonzultovať so svojím dieťaťom a zistiť aký motív by sa mu páčil. V ponuke nájdete rôzne dievčenské i chlapčenské vzory a motívy.