Nemý sluha 

Zobrazených je 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených je 1 - 9 z 9 položiek

Popis kategórie

Ak hľadáte praktické odkladacie prvky do spálne, tak by ste nemali zabudnúť na nemého sluhu, ktorý bude slúžiť na odkladanie vášho oblečenia. Nemý sluha predstavuje praktickú a zároveň veľmi zaujímavú alternatívu ku šatníkovým skriniam. Jeho najväčšou výhodou je, že nemusíte oblečenie dlho hľadať v skrini, ale máte ho hneď po ruke. 
Nemého sluhu môžete využiť na odkladanie:
  • šiat,
  • kabátov,
  • košelí,
  • nohavíc.
Nemí sluhovia sa vyrábajú z rôznych materiálov. Obvykle ho tvoria dve základné časti. Prvou časťou je dlhšia tyč, ktorý je najčastejšie vyrobená z kovu alebo dreva. Druhou časťou je stabilný podstavec, ktorý môže byť taktiež vyrobený z kovu, dreva alebo plastu. Môže byť nahradený aj stabilnými nôžkami. Výška nemého sluhu je obvykle od 100 cm až po 150 cm. 

Ak ste zástancom tradičného nábytku z masívu, určite si vyberiete z mnohých masívnych nemých sluhov. Jednoducho ich môžete zladiť s drevenými skriňami, posteľami a komodami. Drevo je možné namoriť v rôznych odtieňoch. Drevené vešiaky sú často doplnené chrómovými prvkami. 

Veľmi obľúbené sú aj kovové vešiaky, ktoré majú minimalistický jednoduchý vzhľad. Tieto vešiaky bývajú doplnené pevnými podstavami, ktoré môžu byť vyrobené z kameňa či mramoru. Nemý sluha býva často doplnený dvom-troma ramenami pre pohodlné zavesenie vrchného oblečenia.