Stoly 

Zobrazených je 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených je 1 - 9 z 9 položiek

Popis kategórie

Stoly v tejto kategórii sú vyrobené poprednými výrobcami, ktorý sa zameriavajú na zhotovovanie segmentov do exteriéru. Výrobcovia Drewmax, Autronic, Gardin, Oltre vyrábajú kvalitné stoly do záhrady z rôznych materiálov. 

Drevené stoly sú vyrábané z tuzemských i exotických drevín. V našej ponuke môžete nájsť stoly z akácie, švédskej borovice, teaku alebo z tuzemských drevín borovice, smreku. Tieto stoly sú pevné, stabilné a majú dlhú životnosť. Ich údržba spočíva v pravidelnom čistení vlhkou handrou a bežným saponátovým prostriedkom. Pre dlhodobú údržbu ich treba ošetrovať lakmi a špeciálnymi olejmi. Tak je zabezpečená dlhá trvácnosť – aj na niekoľko desaťročí. 

Výrobcovia sa zameriavajú aj na výrobu kovových a moderných ratanových stolov. Kovové a ratanové stoly sú často skombinované aj s inými materiálmi, ako napríklad sklo či plast. Stoly z umelého ratanu sú veľmi obľúbené a to hlavne kvôli jednoduchej údržbe a modernému vzhľadu. Zákazníkov láka odolnosť syntetického ratanu voči nepriaznivému počasiu i jeho výkyvom.

V ponuke nájdete hlavné stoly, ktoré budú slúžiť na stolovanie pri garden party alebo letnej grilovačke. Súčasťou sú aj konferenčné stolíky v rôznych tvaroch a veľkostiach. Všetky segmenty v tejto kategórii si môžete skombinovať so stoličkami, kreslami a lavicami z našej ponuky. Ich kombináciou si môžete vytvoriť moderný i tradičný komplet na vašej terase, v záhrade alebo v širokom altánku.