Postele  

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 89 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 89 položiek

Popis kategórie

Ponúkame vám postele z masívneho dreva v najširšej ponuke na trhu do bytov, chát, hotelov a penziónov. Sú kvalitné s prirodzenou krásou masívneho dreva a hlavne všetky v najlepších cenách.
  • V našej ponuke nájdete jednolôžkové masívne postele i široké manželské postele. Tiež si môžete vybrať z ponuky poschodových postelí a postieľok pre batoľatá. Na výber máte aj z kombinácie s úložným priestorom alebo rozkladací model, ktorý v sebe skrýva ďalšie lôžko pre vašu návštevu.
  • Pri kúpe postele dávajte pozor na to, či obsahuje matrac a rošt alebo je potrebné tieto segmenty dokúpiť. V tejto kategórii môžete nájsť aj zásuvky pod postele v rôznych veľkostiach. Tak si môžete zabezpečiť ďalší odkladací box a využiť tak voľné miesto pod posteľou.
  • Naše postele z masívu majú kvalitnú konštrukciu. Niektoré postele sú vyrobené v tradičnom dizajne a neobsahujú žiadne výrazné prvky. Môžete tu však nájsť aj vyrezávané postele s mohutnými prednými i zadnými čelami.
  • Pri výbere postele si môžete zvoliť aj morenie dreva. Posteľ vám výrobcovia môžu namoriť v prírodných i moderných odtieňoch. Všetky postele sú ošetrené lakom, ktorý zvýrazňuje štruktúru dreva a jeho hlavnou funkciou je ochrana materiálu. Postele z masívu sú charakteristické antistatickými účinkami a dlhou životnosťou.