Drevené stolíky 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 76 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 76 položiek

Popis kategórie

Nájdete u nás stolíky z drevotrieskovej dosky od viacerých výrobcov, vhodné do obývačky či do kancelárie. Môžete si vybrať z veľkého množstva modelov a prevedení. Všetky modely konferenčných stolíkov sú zhotovené z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky, alebo z drevotriesky s prírodnou dýhou. Dýha je prírodné drevo rezané na tenké pláty z kmeňa stromu. Stolíky z týchto materiálov sú pevné a sú aj cenovo dostupné. Ak si nemôžete dovoliť drahší masívny konferenčný stolík, tak správnou voľbou budú stolíky z tejto kategórie. Stolíky si môžete kúpiť ako samostatný kus nábytku alebo si ich môžete vybrať z rôznych sektorových zostáv. Ďalšie prvky zo zostáv ku konferenčnému stolíku môžete nájsť v súvisiacich produktoch pri každom jednom produkte. 

Základné rady pri výbere dreveného konferenčného stolíka:
  • Pri výbere konferenčného stolíka do obývačky alebo do kancelárie by ste mali v prvom rade prihliadať na požadované rozmery a dispozičné riešenie miestnosti. Výška stolíka by mala byť o niečo vyššia ako sedačka. 
  • Ďalším kritériom je tvar konferenčného stolíka. Drevené konferenčné stolíky vám ponúkame v najrôznejších tvaroch – štvorec, ovál, kruh i obdĺžnik.
  • Ďalším parametrom by malo byť farebné prevedenie stolíka. To by malo vhodne zapadnúť do celkového dizajnu miestnosti.
  • Mali by ste si rozmyslieť, či chcete stolík s odkladacou doskou alebo nie. Nižšia odkladacia platňa môže slúžiť ako praktický prvok, keď chcete mať hlavnú stolovaciu dosku vždy uprataná a bez zbytočných vecí.