Botníky 

Zobrazených je 1 - 14 z 14 položiek
Zobrazených je 1 - 14 z 14 položiek

Popis kategórie

Zariadenie predsiene je presne také dôležité ako zariadenie ostatných miestností. V žiadnej predsieni alebo chodbe by nemal chýbať botník. Botník je to najpraktickejšie miesto na odkladanie topánok, papúč alebo čistiacich prostriedkov na topánky.
  • V našej ponuke nájdete rôzne typy masívnych botníkov. Môžete si vybrať z veľkých či menších botníkov. K dispozícii máte aj široké alebo úzke botníky. Botníky majú jednoduchý hladký dizajn, no nájdete tu i štýlové botníky s výrezmi alebo tvarovanými časťami.
  • Botníky sa rozdeľujú na dva základné prvky. Prvý typ je skrinkový. Tieto botníky vyzerajú ako klasické drevené skrinky. Druhý typ botníkov je výklopný. Tento typ šetrí miesto, pretože nemá takú veľkú hĺbku ako skrinkové typy botníkov. Botníky môžu byť aj ako otvorené regály alebo typy s posuvnými dvierkami. Klasická hĺbka botníkov sa pohybuje od 35 do 40 cm.
  • Výhodou je ak botníky obsahujú zásuvku. Takéto praktické zásuvky môžu slúžiť na odkladanie kief alebo handričiek prostredníctvom ktorých čistíte svoju obuv.
  • Masívne botníky sú veľmi kvalitné a ich údržba je veľmi jednoduchá. Masívne botníky sú ošetrené lakmi a tie majú antistatické účinky. Tak sa na skrinkách nebude udržiavať prach. Pre pravidelné čistenie vám postačí vlhká handra alebo bežný čistiaci prostriedok.