Detské stoličky a stoly 

Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek

Popis kategórie

V našom e-shope nájdete množstvo kvalitných ergonomicky tvarovaných, detských stoličiek vhodných k písaciemu stolu do detskej izby. Nájdete tu aj stoličky vhodné do kuchyne k menšiemu detskému kuchynskému stolu alebo taktiež vyššie detské stoličky ku hlavné kuchynskému stolu. 

Stoličky sú veľmi dôležité pre správny vývoj chrbtice. Je dôležité prispôsobiť veľkosť a tvar stoličky veku a výške vášho dieťaťa. V tejto kategórii nájdete kvalitné, otočné, výškovo nastaviteľné stoličky. Väčšina detí sedí na zlej pracovnej stoličke. Tak dochádza k poškodeniu chrbtice a následne k bolestiam. 

Dobrá stolička by mala byť nastaviteľná nielen do výšky, ale i do hĺbky sedadla - tak, aby sa dieťa mohlo pohodlne oprieť, nohy boli prirodzene ohnuté v kolenách a opierali sa o pevnú podložku. Lakte musia spočívať v pravom uhle na doske detského pracovného stola. 
Detské stoličky v našej ponuke majú rôzne farebné prevedenia a dizajnovo sa taktiež líšia od klasických kancelárskych kresiel. V tejto kategórii sa nachádzajú rôzne motívy, ktoré sa budú páčiť chlapcom i dievčatám.