Postele z masívu 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 84 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 84 položiek

Popis kategórie

Podsteľ nepredstavuje len priestor, kde spíme. Môžeme ho považovať za interiérový doplnok a miesto kde relaxujeme a užívame si voľný čas. V našej ponuke nájdete drevené postele pre tých, ktorý si zakladajú na kvalite a zdravom životnom štýle. Nájdete tu  jednolôžkové postele, ale aj veľké manželské postele, z borovice a buku. Drevené jednolôžka sú obľúbené hlavne pre študentov a predškolákov manželské postele z masívu obľubujú nielen rodiny, ale sú veľmi obľúbené aj v slovenských penziónoch, hoteloch a chalupách. Pre postele z masívu v akcii sledujte výpredaj drevených postelí v kategórii nábytok skladom.

Masívne drevo sa vyznačuje veľkým množstvom pozitívnych vlastností.
  • Drevo je prírodným materiálom, ktorý je tvárny a dokáže sa prispôsobiť ľubovoľnému štýlu. Drevo sa jednoducho spracováva. Preto nájdete aj v našej kategórii rôzne typy postelí. Ich spracovanie je jedinečné a vy si môžete vybrať aj z rôznych morení dreva. Masívne postele sa moria v prírodných odtieňoch.
  • Aj po dlhodobom používaní ostanú postele z masívu neporušené a ich mechanické poškodenie nie je možné. Masívne drevo je kvalitnejšie ako drevotriesková napodobenina. Drevo šíri prirodzenú vôňu.
  • Údržba masívnych postelí nie je náročná. Pre pravidelné čistenie postačuje aj handrička alebo prachovka. Ak by sa stalo, že by ste menili nábytok v spálni a masívna posteľ už farebne nevyhovuje – postačí ak ju prebrúsite, prelakujete a môžete ju prefarbiť – namoriť.
  • Masívne postele nájdete v rôznych rozmeroch. Najčastejšie kupované rozmery pri týchto typoch postelí sú 160x200 alebo 180x200 cm. Voľbu rozmeru postele podmieňte veľkosťou spálne. Nekupujte si veľkú posteľ do malej spálne. A naopak malá posteľ v priestrannej spálni bude pôsobiť nevkusne.