Obývacie steny 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 51 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 51 položiek

Popis kategórie

V minulosti ste mohli v každej obývačke nájsť objemné masívne obývacie steny, ktoré zaberali celý priestor v obývačke. No dnešné obývačky sú charakteristické otvorenosťou a minimalistickým dizajnom. Tieto moderné typy obývacích kompletov môžete nájsť aj u nás v e-shope.

Obývacie komplety sú zložené z viacerých segmentov. Základom každej zostavy je vitrína, polica, komoda i RTV skrinka.
  • Skrinky majú rôzne využitie. Do skriniek s dvierkami si môžete umiestňovať predmety, ktoré by mali byť schované pred zrakom návštev. Môžete si z nich urobiť aj domáci bar. Do otvorených priestorov si majitelia umiestňujú dekoratívne predmety či rastliny. Môžu slúžiť aj na odkladanie kníh či dokumentov.
  • Presklené skrinky – vitríny sú stojace i závesné. Sú súčasťou každého kompletu, aby slúžili na uskladňovanie predmetov, ktoré chceme ochrániť pred prachom. Vitríny môžu mať číre i mliečne či tmavé sklo.
  • RTV skrinky a komody slúžia na uskladnenie menších predmetov – menšia elektronika, dokumenty, prádlo. RTV skrinky obsahujú otvorené časti, kde si majitelia umiestňujú satelitný príjmač, DVD prehrávač alebo iné elektronické zariadenia.
  • Praktickým prvkom každej zostavy je aj polica alebo policový panel. Tu si môžete uskladňovať taktiež dekoratívne alebo i praktické predmety, ktoré chcete mať po ruke. 
Zostavy sa dodávajú najčastejšie v demonte. Štýlové moderné obývacie komplety sú vybavené aj efektným podsvietením LED diódami. Moderné minimalistické komplety do obývačky sú najčastejšie vyrobené z rôznych typov drevotriesky – fólia, dýha, lamino. V ponuke však nájdete aj drevené obývacie zostavy, ktoré sú vhodné do tradičných domácností alebo do víkendových domov.