PC stoly 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 44 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 44 položiek

Popis kategórie

Široká ponuka PC-stolov a počítačových stolíkov vo všetkých prevedeniach, veľkostiach a typoch. Ponúkame pekné PC- stoly z masívu aj pc-stoliky pre náročných s množstvom poličiek a skriniek a máme množstvo kancelárskych PC-stolov z drevotrieskovej dosky od slovenského výrobcu. Ak ste si nevybrali z našej ponuky svoj počítačový stolík či písací stôl v ponuke máme tiež kancelárske stoly za super ceny v kategórii kancelársky nábytok.
  • Väčšina detí má zle umiestnený stôl a príliš veľa vecí na ňom. Stôl patrí pod okno, alebo vedľa okna tak, aby si školák pri písaní netienil. Pravákovi má svetlo dopadať na stôl z ľavej strany, ľavákovi z pravej.
  • Rozhodne na detský stôl nepatrí sklenená doska. Je studená pod ruky, čo môže spôsobiť podchladenie paží, zápaly kĺbov, a navyše odlesky unavujú oči. Minimálna veľkosť pracovnej dosky pc stolíka sa odporúča 75 x 100 centimetrov. Dieťa sa väčšinou díva na monitor počítača, ktorý už patrí k štandardnému vybaveniu detskej izby, príliš zblízka.
  • Odporúčaná vzdialenosť je 50 až 70 centimetrov. Správna výška je tá, pri ktorej sa prvý riadok na obrazovke zhruba nachádza na úrovni koreňa nosa.