Masážne kreslá  

Popis kategórie

Vývoj masážnych kresiel za posledných pár rokov neuveriteľne pokročil vpred a v súčasnej, uponáhľanej dobe plnej ťažkej práce pomáhajú nespočetnému množstvu ľudí k zdravému spánku, úľave od bolesti a tiež kompletnému uvoľneniu a prekrveniu svalov celého tela. Na našich stránkach nájdete kvalitné masážne kreslá, s najnovšími technológiami, od viacerých výrobcov. Zamerali sme sa na overené kvalitné masážne kreslá, ktoré našim zákazníkom zaručia požadovaný efekt a dlhú životnosť. 

V ponuke máme jednoduchšie typy masážnych kresiel aj kreslá vovyššej cenovej hladine, ktoré zabezpečia luxus a každodenný relax na vysokej úrovni. Masážne kreslá obsahujú základné elektronické masáže: hnietenie, valcovanie a poklepávanie. Niektoré kreslá poskytujú aj Shiatsu tlakovú masáž. Táto masáž spočíva v tom, že sa masírujú akupunktúrne body. Masážne kreslá obsahujú aj možnosť výberu masírovanej časti tela. Luxusné modely z našej ponuky obsahujú masáže stehien, lýtok a chodidiel. Výhodu kresiel je aj to, ak obsahujú vyhrievanie. Tieto typy kresiel znásobujú masáž a pomáhajú k úplnému uvoľneniu svalstva. Vibrácie kresla môžu znížiť stres a uvoľniť napätie. Kreslá obsahujú aj diaľkové ovládače. Ovládačmi si môžete zvoliť rýchlosť či intenzitu masáže. Môžete si jednoducho navoliť miesto masírovania i rôzne dodatkové funkcie.

Masážne kreslá sú vyrábané z veľmi kvalitných materiálov. Najčastejšie používajú výrobcovia na zhotovenie korpusu drevotriesku s kovovými časťami (motor). Na povrchu sa nachádzajú kvalitné poťahové materiály – koža, ekokoža. Pod čalúnenou látkousa nachádzajú mäkké časti – pena, pružiny a pod. Poťahové časti sú vzdušné a pružné. Ich údržba je jednoduchá. V ponuke máme rôzne farebné kombinácie kresiel. Najčastejšie sú používané tmavé farby – čierna,hnedá, sivá. Niektoré kreslá sa dodávajú aj v pastelových farbách – červená, béžová, biela.

Pri výbere kresla by ste mali myslieť na pár pravidiel.
  • Pri výbere by ste mali myslieť hlavne na svoje telo a pohodlie. Každý človek má iné potreby a potrebuje iné masážne kreslo. Je rozdiel či si kreslo kupuje športovec alebo človek so sedavým zamestnaním. Niekedy nie je na škodu poradiť sa so svojim lekárom.
  • Zvážte, ako často budete masážne kreslo používať. Kreslá majú svoju životnosť a je rozdiel ak chcete používať kreslo každý deň alebo len občasne.
  • Mali by ste si určiť priority. Je potrebné si poriadne rozmyslieť aké funkcie by kreslo podľa vás malo mať. Myslite pri tom aj na svoj rozpočet.
  • Pri akýchkoľvek nejasnostiach by ste sa mali pýtať a informovať sa u predajcu, ktorý má relevantné údaje o kvalite a funkciách kresla.
Kvalitné masážne kreslá vám už dnes zaručia ten istý výsledok ako práca maséra, z minimálnymi nákladmi a pohodlne u vás doma, vždy keď to budete potrebovať. 

V našej ponuke máme aj masážne kreslo na mince určené pre komerčné účely.