Postele s úložným priestorom 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 72 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 72 položiek

Popis kategórie

Úložného priestoru nie je nikdy dosť či už v dome alebo v byte. Veľmi úsporným a praktickým spôsobom umiestňovania vecí je aj úložný priestor v manželskej alebo jednolôžkovej posteli. Spôsob, akým je úložný priestor zakomponovaný do postele závisí od konštrukcie i od dizajnu postele.
  • Ak si chcete zakúpiť kovovú posteľ, tak nečakajte, že posteľ bude mať úložný priestor. Poväčšine kovové postele nemajú v sebe zabudovaný úložný priestor a to hlavne kvôli estetickej stránke. Náhradným riešením v takýchto prípadoch sú boxy na kolieskach, ktoré si môžete zasunúť pod posteľ. Tieto boxy by mali mať hladký povrch a jednoducho sa uzatvárať.
  • Manželské postele, ktoré sú vyrobené z masívneho dreva alebo drevotriesky sú na tom s možnosťou zabudovania úložného priestoru oveľa lepšie. Pri týchto typoch postelí je úložný priestor tvorení časťou pod roštom a matracom. Poväčšine je rošt výklopný, aby sa zabezpečil jednoduchší prístup k úložnému priestoru. Úložný priestor je v tomto prípade veľký a tak si môžete uskladniť do postele aj väčšie predmety.
  • Veci v tomto úložnom priestore by mali byť v sáčkoch alebo igelitových vreciach. Pod matracom a roštom nie možné zaručiť úplnú bezprašnosť.
  • Jedným zo spôsobov odkladania vecí pod posteľ sú aj zásuvky. Najčastejšie sa zasúvajú do postele z boku alebo spredu. Manipulácia s nimi je jednoduchá, pretože výrobcovia ich umiestňujú na šikovných kolieskach, ktorú uľahčujú zasúvanie.