Poschodové postele 

Zobrazených je 1 - 13 z 13 položiek
Zobrazených je 1 - 13 z 13 položiek

Popis kategórie

Máte u vás v domácnosti dve ratolesti a len jednu menšiu izbu? Najvhodnejším spôsobom zaradenia v takomto prípade je poschodová posteľ. Poschodová posteľ je u súrodencov veľmi obľúbená a jej výhodou je, že šetrí potrebné miesto.

V našej ponuke nájdete kvalitné, poschodové postele od známych popredných výrobcov. Najdôležitejšou vlastnosťou pri poschodovej posteli je bezpečnosť. Poschodová posteľ by mala vydržať časté lezenie, výkyvy, pohyby a ťahanie na strany. Poschodové postele v našej ponuke sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú pevnú konštrukciu i spoje. Ani po čase nehrozí, že by sa spoje uvoľňovali a potom by posteľ vŕzgala. Poschodové postele v našej ponuke sú vyrobené z dreva alebo z drevotrieskového materiálu. Postele z drevotriesky sú lacnejšou variantov pretože môže dôjsť k rozpadnutiu lepeného jadra alebo povoleniu spojov, ktoré sú namáhané. Avšak pri tomto type materiálu, máte na výber z viacerých farebných i dizajnových variácií.

Parametre, ktoré by mala spĺňať poschodová posteľ:
  • posteľ by mala obsahovať zábrany na hornej posteli,
  • poschodová posteľ by mala mať pevné kovanie i konštrukciu,
  • priečky (lamely) na rošte by mali byť pevné a kvalitné,
  • povrchová úprava postele by mala byť zdravotne neškodná,
  • rebrík musí mať pevné priečky, obrúsené hrany a musí byť zabezpečený proti pošmyknutiu.
Poschodová posteľ môže obsahovať aj praktický úložný priestor, ktorý  môže vaše dieťa využiť na odkladanie perín, školských pomôcok, hračiek a iných. Novinkou na trhu sú aj skladacie poschodové postele. Ak máte naplánované, že deti po čase budú mať svoje vlastné izby, tak najvhodnejším spôsobom je zaobstaranie rozkladacie poschodovej postele. Je to drahší typ postele, ale v budúcnosti môžete ušetriť na kúpe dvoch samostatných postelí.