Servírovacie stolíky 

Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek

Popis kategórie

Skladacie servírovacie stolíky alebo pojazdné stolíky na kolieskach uľahčujú prácu v domácnosti a slúžia na jednoduchšiu prepravu jedál či nápojov. Tieto praktické prvky nájdete aj v našej ponuke a môžete si vybrať z rôznych dizajnových i materiálových prevedení servírovacích stolíkov.
  • Servírovacie stolíky využijete ak máte doma  nedostatok miesta pri jedálenskom stole. Tak si ich môžete jednoducho prisunúť k stolu a rozšíriť si miesto pri stolovaní. Servírovacie stolíky sú funkčným prvkom, ktorý môžete využívať aj na odkladanie potrebných vecí v kuchyni, ale môžu slúžiť aj na umiestňovanie dekoratívnych vecí či kvetín.
  • Veľmi dôležité je, aby bol servírovací stolík pevný a pohodlnej sa pohyboval. Pri výbere stolíka sa zamerajte na kolieska. Všeobecne platí, že čím menšie kolieska, tým menšia je stabilita stolíka. Väčšie kolieska sú vhodné najmä vtedy, keď máte v dome vyššie prahy alebo máte v obydlí viac kobercov. Čím stabilnejší a pevnejší je stolík, tým sa vám bude s ním lepšie zaobchádzať.
  • Ak máte menšiu domácnosť, tak by ste mali investovať do rozkladacieho modelu servírovacieho stolíka. Tieto typy stolíkov zaberajú menej miesta.
  • V našej ponuke nájdete stolíky z rôznych materiálov. Najpevnejšie stolíky sú z dreva a kovu. Trendové typy stolíkov sú vyrobené zo skla alebo z plastu. Veľmi obľúbené sú aj stolíky z kombinácie týchto materiálov.