Záhradný nábytok 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 64 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 64 položiek

Popis kategórie

Ponúkame vám  kvalitný záhradný nábytok z masívneho dreva. V tejto kategórii nájdete kompletnú  ponuku záhradného dekoratívneho nábytku. Hlavnými prvkami sú záhradné lavicové sedenia aj s kreslami. Môžete si vybrať z rôznych typov posedení, ktoré majú mohutný dizajn a sú charakteristické stabilitou, pevnosťou. V kategórii nájdete aj záhradné hojdačky, altánky, záhradné domčeky na náradie. Môžete si vybrať z najrôznejších záhradných kvetináčov alebo búd pre psy. Tieto segmenty vám ponúkame v rôznych veľkostiach. Záhradný nábytok je z kvalitného dobre opracovaného borovicového či bukového dreva a je kvalitne nalakovaný, takže nemá problém zvládať neduhy nášho počasia.
Pri kúpe segmentov by ste mali myslieť na niekoľko pravidiel.
  • Zvážte aké segmenty v záhrade skutočne potrebujete. Ak máte menšiu záhradu, tak by sa nehodilo, ak by ste ju prepchali rôznymi nepotrebnými kusmi nábytku.
  • Dôležitá je aj veľkosť jednotlivých prvkov. Posedenia do záhrady by mali byť takej veľkosti, aby ste mohli s rodinou pohodlne stolovať a netlačiť sa pritom. Myslite aj na to, ako často vás budú navštevovať rodinný príslušníci a priatelia – prídavné stoličky, hojdačka alebo kreslá.
  • Dôležitá je aj farebná kombinácia. Prvky sú ponúkané v základnom tvare – bez morenia dreva. Ak sa vám svetlosť prírodného dreva nepáči, tak výrobcovia rátajú aj s touto možnosťou. Ponúkajú vám službu namorenia dreva v rôznych prirodzených odtieňoch, napr. jelša, orech, dub.
  • Masívny nábytok do záhrady je charakteristický dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Pre dlhodobý prirodzený zjav nábytku by ste mali používať špeciálne laky a oleje na ošetrovanie masívneho nábytku. Ak by sa aj stalo, že sa vaše segmenty poškodia, nič hrozné sa nedeje. Postačí ak záhradný nábytok prebrúsite a nanovo nalakujete alebo namoríte. Tak opäť získa pôvodný neporušený zjav.