Kuchyne- komplety 

Zobrazených je 1 - 11 z 11 položiek
Zobrazených je 1 - 11 z 11 položiek

Popis kategórie

Zariaďujete alebo si rekonštruujete svoju kuchyňu? Tým správnym miestom, kde nájdete kvalitné kuchynské komplety je náš e-shop. V našej ponuke sa nachádzajú rôzne typy kuchynských kompletov. Komplety sú najčastejšie jednostranné. Môžete si ich umiestniť na jednu stenu kuchyne. V našej ponuke nájdete všetky základné rozmery kuchynských kompletov. Môžete si objednať menšie komplety s celkovou dĺžkou 180, 200, 220 cm. V tejto kategórii nájdete aj široké komplety, ktoré môžu mať 240, 260 a 280 cm.

Komplety sú najčastejšie vyrobené z drevotriesky, ktorá je laminovaná alebo dýhovaná. Laminovaná drevotrieska je dostatočne pevný materiál. Jednoducho sa udržiava v čistote a to je pri kuchynských linkách hlavnou prioritou. Povrch by mal byť ľahko zmývateľný vodou alebo bežným saponátovým  prostriedkom. Dvierka jednotlivých segmentov môžu byť presklené. V tomto prípade je potrebné, aby každá gazdinka dbala o poriadok a čistotu za dvierkami. 

Kuchynské linky sa dodávajú bez pracovných dosiek i s nim. Je potrebné pozorne čítať informácie, aby sa nestalo, že si zabudnete doobjednať túto dôležitú časť zostavy. Tak isto je potrebné zistiť, či je zostava dodávaná z drezom alebo bez neho. 

Komplety sa dodávajú vo viacerých farebných kombináciách. Môžete si podľa svojho vkusu zvoliť ten správny odtieň. Výrobcovia zhotovujú linky podľa najnovších trendov, ktoré sú na trhu. Pri kúpe zostavy dbajte na niekoľko pravidiel.
  • Starostlivo zvážte presný rozmer kuchynského kompletu.
  • Dobre si rozmyslite, aké skrinky by mal komplet do kuchyne obsahovať (závesné, spodné, regály, police).
  • Zvoľte vhodný farebný odtieň alebo kombináciu, aby nedošlo k farebnej vojne vo vašej domácnosti.
  • Nezabudnite na dokúpenie pracovnej dosky, digestoru, elektronických spotrebičov.
  • Pri kúpe berte ohľad aj na detaily – prevedenie úchytiek, brzdy a iné vybavenie.