Nábytok do detskej izby 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 16 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 16 položiek

Popis kategórie

V tejto kategórii nájdete masívny nábytok určený pre vašich najmenších. Okrem stolíkov a stoličiek pre deti tu tiež nájdete rôzne hračky, ale aj postieľky. Prevažná časť nášho nábytku z masívu je dodávaná kvalitným výrobcom Drewmax, ktorý zabezpečuje bezpečnosť nábytku a doplnkov, s ktorými prichádzajú denne do kontaktu vaše deti. Výrobca vyrába nábytok prevažne z tuzemských drevín, ako napríklad smrek, dub, borovica. Masívne drevo sa vyznačuje niekoľkými pozitívnymi vlastnosťami, ktoré sú vhodné aj pre tých najmenších.
  • Drevo má vynikajúce absorpčné schopnosti a neusadzuje na ňom prach ani baktérie. Je teda vhodný na výrobu nábytku pre alergikov či ľudí s astmou.
  • Masív je prírodný materiál, ktorý neobsahuje žiadne chemické látky a v domácnosti (detskej izbe) vytvára zdravšie prostredie.
  • Nábytok z masívneho dreva sa vyznačuje dlhou životnosťou a má aj širokú škálu farieb – prirodzené + morenie.
  • Pri nábytku pre deti si dávajú výrobcovia pozor, aby boli segmenty ošetrené zdravotne nezávadným lakom. Ten ochraňuje povrch nábytku a plní aj estetickú funkciu (zvýrazňuje štruktúru dreva a farebný odtieň).