Predsiene-komplety 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 55 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 55 položiek

Popis kategórie

Komplety do predsiene sa stali veľmi obľúbeným segmentom pri zariaďovaní domácnosti. Komplety sú zložené zo základných prvkov, ktoré sú najvhodnejšie a najčastejšie umiestňované do chodieb. Obsahujú panelové vešiaky alebo predsieňové skrine. Ďalšou súčasťou predsieňových kompletov je botník alebo komoda na odkladanie vecí či topánok. V kompletoch nechýbajú ani zrkadlá alebo praktické časti na sedenie. Komplety sú vyrobené z rôznych materiálov.
  • Laminovaná drevotrieska.
  • Dýhovaná drevotrieska.
  • Masívne drevo.
  • Doplnky z kovu alebo plastu.
Pri kúpe kompletu by ste mali myslieť hlavne na jeho parametre. Treba si pozorne prečítať alebo zistiť si, akú má komplet výšku, šírku i hĺbku. Vašu predsieň by ste mali mať dokonale pomeranú a mali by ste mať zvážené aké prvky by mal komplet obsahovať. 
V našom e-shope nájdete aj rôzne farebné prevedenia týchto kompletov do predsiene. Najčastejšie výrobcovia volia prírodné odtiene ako napríklad buk, jelša, orech, hruška. Komplety sa dodávajú aj v rôznych kombináciách farieb. Základom môžu byť moderné odtiene wenge, dub sonoma, lindberg, havana a pod. Tie môžu byť skombinované s bielym alebo čiernym leskom. Ich zakúpením a inštaláciou si môžete u vás doma vytvoriť moderný kvalitný vstup.