Pre ľudí s nadváhou 

Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky

Popis kategórie

Ak trpíte nadváhou a máte problém zohnať si poriadny matrac ste na správnom mieste. Samozrejme, že človek s nadváhou potrebuje silnejší a objemnejší matrac pre správne držanie tela počas spánku. 
  • Pri kúpe matracu pre ťažšiu osobu myslite na to aby obsahoval zónový masážny profil na ložných plochách.
  • Matrace obsahujú latexkokosovú dosku, ktorá zaručuje pevnosť produktu. Tieto matrace si tak potom hravo poradia s váhou až nad 150 kg. 
  • Matrace pre ťažšie osoby majú aj špeciálny poťah, ktorý je charakteristický hygroskopickými vlastnosťami.
  • K matracu by ste si mali zakúpiť aj pevný rošt, ktorý udrží vyššiu váhu tela. V našej ponuke nájdete aj tento typ roštu. Je vyrobený z pevného dreva a jeho výška je viac ako 5 cm. Takýto drevený pevný rošt udrží váhu aj 160 kg. Rošt môžete skombinovať aj s normálnymi matracmi bez vysokej nosnosti tela. 
Matrac a rošt pre ľudí s nadváhou vám ponúkame v rôznych veľkostných typoch. Môžete si vybrať rozmer pre jednolôžkové postele 80x200, 90x200 cm. U nás nájdete aj produkty pre dvojlôžkové postele až po rozmer 20x200 cm. Tieto produkty zabránenia rozširovaniu zdravotných problémov, ktoré sú spôsobené nadváhou. Produkty majú predĺženú záruku až na 5 rokov. Urobte si radosť a zariaďte si lepší a hlbší spánok na našom XXL matraci.