Nábytok z masívu pre deti 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 19 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 19 položiek

Popis kategórie

Detský nábytok je najčastejšie zhotovovaný z masívneho dreva. Je to preto, lebo je príjemný na dotyk, má antistatické účinky a je zdravotne neškodný. 

Údržba takéhoto nábytku je veľmi jednoduchá. Keďže je drevo antistatické a je ošetrené zvyčajne ochranným antistatickým lakom, tak jeho čistenie zvládne určite každý. Nábytok pre deti z dreva je potrebné len pravidelne očistiť prachovkou alebo vlhkou handrou. Nemusíte používať žiadne drsné chemické alebo oxidačné prostriedky. Stačí ak použijete bežné čistiace prostriedky. Ak vám dieťa vyrastie z tohto nábytku, nemusíte ho hneď vyhodiť alebo niekomu predať. Môžete myslieť aj do budúcnosti a tento nábytok môžu používať vaše vnúčatá. Aj po rokoch si tento nábytok zachová svoj tvar, vzhľad a funkčnosť. Výhodou nábytku z masívu je, že si ho môžete kedykoľvek jednoducho zrenovovať – prebrúsiť, prelakovať i znova namoriť.

V našom e-shope máte na výber z niekoľkých farebných prevedení nábytku. Nájdete tu detské stoličky, stolíky, lavice, ale aj detskú kuchyňu z kvalitného materiálu.