Sedačky z eko kože 

Zobrazených je 1 - 15 z 15 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 15 položiek

Popis kategórie

V podkategórii nájdete moderné sedačky, ktoré sú čalúnené ekokožou. Niektoré sedačky obsahujú aj praktický úložný priestor a možnosť rozkladania.

Jednoduché rozloženie šetrí čas aj miesto. Mnoho ľudí tak rieši nedostatok priestoru bytoch alebo na útulných chatkách či v malých domčekoch. Rozkladacie pohovky sú riešením pre ušetrenie priestoru. Počas dňa ich môžete využiť ako bežné sedačky a večer ich môžete zmeniť na posteľ. Ako pohodlnú posteľ sedačku môžete využiť aj pri neočakávaných návštevách.
Úložný priestor môžete využiť na odkladanie prádla či iných potrebných vecí. Takto jednoducho môžete nahradiť odkladacie priestory - skrine, skrinky, police, komody.

Sedačky v tejto kategórii sú čalúnené pevným a zároveň moderným materiálom - ekokoža. Tá je imitáciou kože a jej vlastnosti sú veľmi pozitívne. Je odolná voči ošúchaniu, vyblednutiu a poškrabaniu. Máte možnosť výberu z niekoľkých farebných prevedení, ktoré umožňujú jednoduché zapadnutie do interiéru a dokonale oživia vašu domácnosť. 

Pri nákupe sedačky si dávajte pozor na niekoľko dôležitých vecí.
  • Vzhľad sedačky je veľmi dôležitý, mala by dokonale zapadnúť do vášho interiéru a to vzhľadom i farebnosťou.
  • Každá sedačka má iný spôsob rozkladania a tak by ste si mali zvoliť ten správny model, ktorý vám bude vyhovovať.