Komody do spálne 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 243 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 243 položiek

Popis kategórie

V našej ponuke môžete nájsť rôzne typy komôd do spálne. Komody sú praktickým prvkom, ktorý je u spotrebiteľov veľmi obľúbený. V ponuke sa nachádzajú rôzne typy a farebné prevedenia komôd od popredných výrobcov. V našom e-shope môžete nájsť najzákladnejšie typy komôd do spálne:
  • zásuvkové,
  • dvierkové,
  • kombinácia (dvierkové+zásuvkové).
Komodu môžete využiť na odkladanie rôznych potrebných vecí v spálni. Najčastejšie sa komody využívajú na odkladanie prádla či menšej elektroniky. Komody môžu slúžiť aj na odkladanie dokumentov či hygienických potrieb (šminky a pod.). Komody je možné využiť aj na umiestňovanie dekoračných predmetov alebo zrkadiel – na vrchnú dosku. 

Komody do spálne sú najčastejšie súčasťou celistvých kompletov. Ak si objednáte komodu aj s inými podobnými prvkami, tak si môžete u vás v spálni vytvoriť jednotný komplet. Komoda tak bude dokonale ladiť dizajnom, prevedením i farebným odtieňom so všetkými segmentmi v spálni. 

Komody sú zhotovené najčastejšie z drevotrieskového materiálu alebo z masívu. Detaily na komodách sú dotvorené kovovými, sklenými alebo plastovými detailami. Drevotrieskové komody majú povrch upravený laminovaním alebo dýhovaním. Tieto materiály sú pevné a výrobcovia ich ponúkajú v mnohých farebných odtieňoch. Masívne komody sú zas odolné, ťažšie a ich údržba je veľmi jednoduchá.