Kúpeľne-komplety 

Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky

Popis kategórie

V našej ponuke kúpeľňových kompletov nájdete rôzne typy nábytku na zariadenie tejto oddychovej časti domu. Zaujímavé kúpeľňové zostavy sú vyrobené z kvalitných materiálov. Výrobcovia najčastejšie používajú drevotrieskový materiál, ktorá je laminovaný. Niektoré časti sú doplnené o umelé prvky. Tieto materiály najlepšie odolávajú vlhkému prostrediu a vode. Detaily, ako napríklad nožičky alebo úchytky sú vyrobené z kovu. Nábytok z týchto materiálov je nenáročný na údržbu. Pre pravidelné čistenie kúpeľňových kompletov vám postačí handrička alebo bežné prostriedky na čistenie nábytku. 

Komplety do kúpeľní sú namorené v moderných farebných prevedeniach. Nájdete tu tmavšie komplety, ktoré si môžete vhodne skombinovať so svetlými odtieňmi kachličiek. V našej ponuke sú aj biele alebo svetlé komplety. Tie naopak pekne vyniknú pri tmavých kachličkách a s tmavými doplnkami. 

Komplety sú tvorené z niekoľkých prvkov, ktoré obsahujú dostatok odkladacieho priestoru vhodného do malých, ale aj väčších interiérov. Máte možnosť výberu z rôznych rozmerov a typov. Jednotlivé prvky zostavy si môžete umiestniť podľa vlastnej potreby a predstavy.