Anatomické vankúše 

Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek
Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek

Popis kategórie

V tejto podkategórii nájdete špeciálne typy vankúšov, vďaka ktorým sa zníži riziko zlého položenia krčnej chrbtice počas spánku. Voľba anatomického vankúšu je správnou voľbou pre ľudí, ktorí sa zobúdzajú nevyspatý a s bolesťami chrbtice.
  • Naše anatomické vankúše sú vyrobené z tých najkvalitnejších lenivých pien a studených pien tak aby vám zaručili hlboký a pohodlný spánok. Pamäťová hmota sa prispôsobí tvaru hlavu i chrbtice. Dômyselné spracovanie a tvarovanie anatomických vankúšov spôsobuje že človek počas spánku viac relaxuje a tiež si poriadne uvoľní krčné svalstvo čo spôsobí podstatne lepšiu regeneráciu síl počas spánku. Anatomické vankúše pôsobia veľmi dobre aj proti bolesti v oblasti krčnej chrbtice.
  • Na povrchu každého vankúša je snímateľný bavlnený poťah. Poťah i samotný vankúš vstrebávajú tekutiny a aj ľudský pot. Anatomický vankúš neostáva vlhký a je dostatočne prevzdušnený.
  • Vankúše sú vyrobené v rôznych tvaroch. Najvhodnejší vankúš pre pohodlné spanie je s dvomi vlnami. Vlny vankúša majú odlišné vlastnosti a tvrdosť. Vyššia vlna je tvrdšia a tá zabezpečuje pevnú oporu krčnej chrbtice. Menšia vlna je mäkšia a na nej by mala byť uložená lebka.
Anatomický vankúš neslúži len na riešenie vzniknutých problémov s krčnou chrbticou. Vankúše slúžia aj na prevenciu proti takýmto bolestiam a problémom.