Stolíky z masívu 

Zobrazených je 1 - 7 z 7 položiek
Zobrazených je 1 - 7 z 7 položiek

Popis kategórie

Stolíky z kvalitného masívu sú určite dobrou voľbou. Veríme, že vás zaujme naša ponuka a že nájdete ten správny stolík do vašej obývačky. Stolíky z masívneho dreva sú veľmi pevné a ich údržba nie je náročná. 

Výrobcovia používajú na zhotovenie masívnych konferenčných stolíkov mäkšie dreva ako napríklad borovica či smrek. Veľmi pevné a kvalitné stolíky sú z tvrdších drevín ako napríklad čerešňa, dub, javor alebo orech. 

Tieto stolíky sa vyznačujú peknou farebnosťou a prirodzená štruktúru dreva ulahodí každému oku návštevníka vo vašej domácnosti. Keďže sú stolíky vyrobené z dreva, každý je jedinečný a má svoj osobitý dizajn. Povrch stolíkov je vždy ošetrený lakom, ktorý chráni materiál a zjednodušuje čistenie. Tak je zabezpečená dlhá životnosť konferenčných stolíkov a prostredníctvom kvalitného laku sa dá efektne zvýrazniť štruktúru dreva i odtieň dreviny. 

Aj po dlhodobom používaní je zaručené to, že stolíky ostanú nepoškodené a ich farebnosť zachovaná. Ak by sa stalo, že stolík poškodíte mechanicky, je možné ho jednoducho zrenovovať. Postačí ak dáte stolík prebrúsiť a znova nalakovať alebo  namoriť. Znova bude ako nový a vy nemusíte kupovať ďalší alebo nový kus nábytku do vašej domácnosti. Takúto renováciu by ste pri drevotrieskovom alebo sklenom stolíku nemohli urobiť. Môžeme to považovať za veľkú výhodu masívnych konferenčných stolíkov.

Masívne konferenčné stolíky je možné zakúpiť ako samostatný kus nábytku, avšak ak chcete vytvoriť obývačku alebo kanceláriu v jednotnom dizajne je možnosť si zakúpiť stolíky aj so sektorových zostáv. Jednotlivé časti je tak možné podľa vašich predstav a dispozičných možností vzájomne kombinovať.