Stoly 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 41 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 41 položiek

Popis kategórie

Ponúkame vám vkusné stoly a stolíky z kvalitného masívu, ktoré budú určite dobrou voľbou. Veríme, že vás zaujme naša ponuka a že nájdete ten správny stôl do kuchyne či jedálne alebo konferenčný stolík do obývačky či kancelárie. 

V ponuke môžete nájsť tradičné stoly z masívneho borovicového, dubového alebo bukového dreva. Nachádzajú sa tu aj vyrezávané stoly s jemnými detailmi, ktoré sú vhodné na chalupy alebo do vidieckych domov. Jedálenské masívne stoly majú v niekoľkých prípadoch aj funkciu rozkladania. Tieto typy stolov sú vhodné hlavne pre domácnosti s väčším počtom ľudí alebo sú vhodné pre tých, ktorý radi privítajú na obed alebo večeru svoju rodinu či známych. Rozkladanie stolov prebieha pripojením prídavných častí ku stolu alebo druhou možnosťou je, že rozkladacia časť sa nachádza v strede stola. 

Konferenčné masívne stolíky majú rôzne tvary a prevedenia. Nájdete tu širokú ponuku stolíkov oválneho alebo okrúhleho tvaru. Môžete si vybrať aj z obdĺžnikovitých a štvorcových masívnych stolíkov. Výhodou je ak masívny stolík obsahuje spodnú dosku, na ktorú si môžete umiestňovať časopisy alebo diaľkové ovládače. Tak budete mať na vrchnej doske vždy poriadok a dostatok voľného miesta. 

 V tejto kategórii nájdete veľmi kvalitné prvky, s ktorými si môžete zariadiť vašu obývačku alebo kuchyňu. PC stolíky a TV stolíky z masívu nájdete v osobitných podkategóriách v kategórii nábytok z masívu.