Kreslá 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 35 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 35 položiek

Popis kategórie

Pohodlné kreslá pre relax. Spravte si pohodlie v jednom z našich kresiel. Jednoduché textilné kreslá za nízke ceny aj kreslá z kvalitných materiálov, kreslá s taburetkou na vyloženie nôh pre ešte väčší komfort pri Vašom oddychu. Ak nechcete kupovať celú sedačku a hľadáte samostatné jednoduché kreslo pre svoj kútik jedno z našich kresiel vás určite poteší.
  • Pri výbere kresla je dôležité premyslieť na aké účely ho budete využívať. Či len ako príležitostné miesto pre návštevy, na relaxáciu, alebo napríklad na každodenné užívanie. Tieto typy kresiel sa budú od seba líšiť prevedením, veľkosťou sedenia a aj pridanými funkciami.
  • Ako vybrať vhodné kreslo do bytu.
  • Kreslá majú oproti klasickým stoličkám hneď niekoľko špecifík. Pre zdravé a pohodlné sedenie by malo kreslo mať stabilný a pevný "podvozok" pohodlný a primerane široký sedák a tiež anatomicky tvarované operadlo.
  • Doležité je tiež z akého materiálu je kreslo vyrobené. Poťahový materiál by mal byť ľahko čistiteľný apríjemný na dotyk.
  • Kreslá s manuálnym polohovaním zdvíhajú podložku pod nohy pomocou pružiny.  Kreslá môžu skrývať rozličné mechanizmy - otáčavé, výsuvné, s úložným priestorom, alebo masážou. Masážne kreslású určené na relaxáciu a odpočinok formou stimulovanej masáže, ktorej intenzita a dĺžka je nastaviteľná priloženým ovládačom.
  • Najobľúbenejšie relaxačné kreslo však stále zostáva obyčajnéhojdacie kreslo.