Gelové matrace 

Popis kategórie

V našej kategórii matracov nájdete aj novinku na trhu – gélové matrace. Tieto gélové matrace sa vyznačujú perfektnými hygienickými vlastnosťami kde baktérie ani roztoče nemajú žiadnu šancu. 
  • Revolučné gélové matrace odvádzajú vniknuté teplo. To zaručuje, že ani pri tých najteplejších letných dňoch neostanete v noci spotený alebo mokrý.
  • Sú často používané v zdravotníckych zariadeniach. Gélové body na povrchu matraca vytvárajú akupresné body na telo a pena sa prispôsobí tvaru vášho tela. Počas spánku nebudete nachádzať tvrdé miesta, ktoré vám znepríjemňujú spanie. Matrace pozitívne pomáhajú uvoľniť svalstvo, správne prekrviť organizmus a naozaj poskytnúť kvalitný oddych pri spánku.
  • Výrobcovia a predávajú sú si istý kvalitou týchto výrobkov a preto poskytujú na gélové matrace aj vyššiu záruku. Nemusíte sa báť, že matrac preležíte alebo mechanicky poškodíte.
V našom e-shope si môžete vybrať z viacerých rozmerov, v ktorých sa vyrábajú gélové matrace. Môžete si vybrať aj tvrdosť matracu - SOFT alebo HARD. Cena týchto matracov je vyššia ako pri klasických pružinových matracoch. Ak však uprednostňujete kvalitu pred cenou, tak by ste mali zvoliť pre kvalitný spánok práve tento druh matracov. Záruka na tieto matrace je až 60 mesiacov.