Stoličky, kreslá 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 79 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 79 položiek

Popis kategórie

Všetky naše stoličky v našej ponuke sú vyrobené z masívneho dreva a vyznačujú sa dobrou kvalitou. Stoličky z masívu sú obľúbené hlavne do kuchýň či jedální, ale popularite sa často tešia aj v tradičných slovenských pohostinstvách reštauráciách či hoteloch a penziónoch. 

Stoličky z tejto kategórie majú kvalitnú konštrukciu a dlhá životnosť je zaručená. Máme moderné aj klasické masívne stoličky. Nájdete tu vyrezávané stoličky i jednoduché stoličky bez zbytočných ornamentov. Niektoré typy stoličiek majú aj čalúnený sedák alebo operadlo. Tak je zabezpečené pohodlné sedenie a vy si nemusíte dokupovať podsedáky. 

Niekoľko stoličiek je možné namoriť aj v rôznych odtieňoch. Jedná sa o stoličky od výrobcu Drewmax. V základnom prevedení sa dodávajú bez morenia dreva, ale ak vám nevyhovuje svetlý odtieň borovice, tak si môžete zvoliť morenie dreva v odtieni dub, jelša alebo orech. Tak sa dajú jednotlivé stoličky jednoducho zladiť s ostatnými segmentmi vyrobenými z masívneho dreva. 

Ponúkame vám tiež širokú ponuku stolov z masívu, preto dúfame že vás naša ponuka osloví a že si vyberiete stoličku podľa svojich predstáv a aktuálnych potrieb.