Plastové stoličky 

Zobrazených je 1 - 5 z 5 položiek
Zobrazených je 1 - 5 z 5 položiek

Popis kategórie

Produkty z tejto kategórie sa hodia do moderných interiérov alebo aj do exteriéru. Plastové stoličky sú veľkým hitom a ľudia si ich častejšie kupujú do svojej jedálne alebo do kuchyne. Najčastejšie využitie týchto stoličiek je však stále v záhradných altánkoch alebo na terasách. Je to kvôli ich dlhej životnosti a odolnosti voči vonkajším vplyvom.
  • Sortiment plastových stoličiek je široký a poskytuje veľké množstvo farebných variácií. S farebnosťou a rôznorodosťou farebných vzorov si môžete oživiť každý priestor.
  • Tieto typy stoličiek sa vyrábajú prevažne z pevných plastových materiálov, ktoré sú doplnené o kov alebo aj o drevené detaily. Ich dizajn je nadčasový a vy si s nimi môžete vytvoriť veľmi štýlové zariadenie kuchyne alebo jedálne.
  • Údržba týchto produktov je veľmi jednoduchá. Pre pravidelné čistenie postačuje handrička alebo bežný saponátový prostriedok. Plastové stoličky neobsahujú žiadne čalúnnické látky a tak sa nemusíte báť, keď vám na stoličku kvapne nápoj alebo vám vypadne jedlo z taniera. Všetko stačí utrieť a na stoličke nebudú žiadne nečistoty či škvrny.
  • Plastové stoličky sú ľahké a pevné. Je však potrebné, aby ste si pri ich kúpe zistili nosnosť. Môžete tak predísť nepríjemnému poškodeniu prílišnou záťažou.