Rohové skrine 

Zobrazených je 1 - 7 z 7 položiek
Zobrazených je 1 - 7 z 7 položiek

Popis kategórie

V kategórii môžete nájsť štýlové i tradičné skrine do rohu. Rohové skrine sú súčasťou štýlových zostáv do spální. Rohové skrine sa môžu stať praktickým doplnkom v každej spálni. Najväčšou výhodou takejto skrine je využitie miesta v rohu miestnosti. Pri výbere skrine by ste mali myslieť na dôležité aspekty – dizajn, rozmery, vnútorné rozloženie.
  • Skrine v našej ponuke sú vyrábané z laminovanej alebo dýhovanej drevotriesky. Tieto materiály sú veľmi pevné a zároveň ľahké. Drevotrieskový materiál je zhotovený z odpadových materiálov – piliny, triesky, ktoré sa potom syntetickým lepia dokopy. Povrch je upravený lamino alebo dýhou. Dýha je prírodný materiál (kmeň stromu je rezaný do špirály na tenké pláty). Tieto materiály sú odolné voči krátkodobému pôsobeniu vlhkosti i vyblednutiu alebo inému poškodeniu.
  • Rohové skrine obsahujú rôzne praktické odkladacie časti. Najčastejšie je odkladací priestor v rohovej skrini voľný a určený na zavesenie vešiakov. Niektoré rohové skrine obsahujú aj policový priestor. Veľmi praktické je aj to ak rohová skriňa obsahuje zásuvky. Tak môžete dokonale využiť skriňu na odkladanie vecí, prádla, šatstva a pod.
  • Rohové skrine majú rôzne parametre a rozmery. Preto pri kúpe skrine dôkladne zvážte aké rozmery má vaša spálňa. Skrine zvyčajne patria do sektorových zostáv. Výhodou je ak rohovú skriňu kúpite spolu s ostatnými prvkami zo sektorovej zostavy. Tak rohová skriňa dokonale zapadne do celistvého kompletu.