Komplety do detskej izby 

Zobrazených je 1 - 14 z 14 položiek
Zobrazených je 1 - 14 z 14 položiek

Popis kategórie

Zakúpiť komplet do detskej izby je tým najvhodnejším riešením ako potešiť vaše dieťa. Komplety sú zvyčajne poskladané z tých najnevyhnutnejších vecí, ktoré by mohlo vaše dieťa v izbe potrebovať. Naše komplety do detskej izby sú najčastejšie zložené z odkladacej skrine a stolíka. PC stolíky sú menších rozmerov a sú vhodne zakomponované do celkového dizajnu kompletu. PC stolík by mal:
  • byť umiestnený v blízkosti okna, aby bolo zabezpečené prirodzené svetlo pri práci dieťaťa,
  • poskytovať dostatok miesta pre odkladanie papierov i pre samotnú prácu (písanie úloh) dieťaťa.
V kompletoch sú zvyčajne dva druhy odkladacích skríň. Jedna skriňa by mala slúžiť na odkladanie vecí alebo prádla. Druhou časťou by mal byť policový alebo regálový priestor, kde si môžete dieťa umiestňovať hračky, školské potreby, darčekové predmety, knihy a i. Regálové časti môžu byť stojace alebo môžete zvoliť aj komplet, kde sa nachádzajú závesné regály. 

Komplety v našej ponuke sú vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky. Drevotrieska je vyrobená z malých drevených čiastočiek (piliny, triesky), ktoré sa lepia syntetickým pevným lepidlom. Na povrchu drevotriesky je laminát. Ten môže mať rôznu farbu. Pri objednávaní kompletu je potrebné myslieť na:
  • parametre daného kompletu (Š/V/H), aby sa nestalo, že sa komplet nezmestí do detskej izby,
  • farebné prevedenie kompletu (napr. nebolo by vhodné, aby mal chlapec detskú izbu zariadenú v ružovom odtieni),
  • celkový odkladací priestor, ktorý bude dieťa využívať.