Police 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 39 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 39 položiek

Popis kategórie

Ponúkame vám police a poličky z masívneho dreva. Môžete ich využiť na vaše dekorácie a doplnky na chalupe alebo v bytoch či domoch. Police z tejto kategórie sú vyrobené z kvalitného borovicového masívu vo farbách, dub, jelša a borovica. Borovicový masív je tuzemská drevina, ktorá je veľmi vhodná na výrobu nábytku. Police sú ošetrené lakom, ktorý chráni materiál a zvýrazňuje farbu aj štruktúru dreva.

Police majú rôzne tvary i veľkosti. Môžete si vybrať z jednoduchých horizontálnych políc, ktoré sa uchytávajú na stenu jednoduchým spôsobom. Ponúkame vám aj širšie a vyššie police, ktoré disponujú zásuvkami alebo členenými okienkami na uskladnenie vecí. Ak potrebujete vyplniť priestor v rohu miestnosti, tak vám ponúkame aj rohové police určené práve na tieto účely. Na niektorých policiach sa nachádzajú aj šikovné vešiačiky, ktoré môžete využiť na utierky alebo chňapky. 

Stačí si určiť veľkosť a vybrať z našej širokej ponuky a vaše veci budú uskladnené vždy na očiach a na správnom mieste. Masívne police môžete využiť v ktorejkoľvek miestnosti v dome. Najpraktickejším pomocníkom budú v kuchyni, no môžete ich využiť aj v detskej izbe alebo v spálni.