Obrazy 

Popis kategórie

V tejto kategórii nájdete tie najkrajšie a najčastejšie kupované obrazy na trhu. Obrazy patria medzi najjednoduchšie a najobľúbenejšie prostriedky ako si skrášliť, oživiť domácnosť. S obrazom z našej ponuky si môžete vyplniť prázdnotu vo vašom interiéry. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti a typy obrazov. Ponúkame vám obrazy s prírodnými motívmi. Veľmi obľúbené sú moderné obrazy s osobnosťami (Marilyn Monroe) alebo s panorámami miest (Paríž, Londýn). 

Pri výbere obrazov do domácnosti by ste mali myslieť na niekoľko zásad.
  • Najskôr si musíte uvedomiť v akom štýle je zariadený interiér domácnosti. Nebolo vy vhodné ak by ste do rustikálnej domácnosti zavesili moderný obraz. Mohlo by to vyzerať veľmi smiešne, ba až nevkusne. Je povolená istá miera experimentovanie, ale vždy sa treba riadiť pravidlom, že niekedy je menej viac.
  • Dôležité je zvoliť správny typ a rozmer obrazu. Je potrebné ho aj farebne prispôsobiť miestnosti. Mali by ste zvážiť či vhodne zapadne k nábytku a dekoráciám, ktoré máte v izbe.
  • Obrazy sa vyrábajú bez orámovania i s mohutnými rustikálnymi rámami. Mali by ste myslieť aj na to, či chcete obraz „holý“ alebo ho mať zasadený v zdobenom drevenom ráme.
  • Dispozičné riešenie miestnosti je tiež dôležité pre výber  obrazu. Bolo by veľkou zbytočnosťou, ak by ste obrazy umiestňovali tam, kde pre ne nie je miesto. Kde by nevynikli a stratili by sa medzi ostatnými dekoráciami.
  • Dôležitým kritériom pri výbere je aj cena. Ak by ste si chceli ručne maľované obrazy, museli by ste rátať aj s ich vyššou cenou. Originálny a kvalitný obraz môže urobiť vo vašej peňaženke pekný prievan.
V našej ponuke nájdete cenovo dostupné a moderné obrazy. Pri ich výbere si môžete vybrať z rôznych typov prevedenia daného obrazu. Môžete si zvoliť obrazy v celistvosti i ako viacdielny typ. Tieto viacdielne typy obrazov sú veľkým hitom a sú veľmi obľúbené pri zariaďovaní domácnosti. Obrazy sú tlačené na plátno. Plátno je potom natiahnuté na drevený kvalitný rám.