Výpredaj Kombinovaná komoda KD171 Zväčšiť

Kombinovaná komoda KD171

Doručenie: 4-6 týždňov

Kombinovaná priestranná komoda z masívneho borovicového dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • DUB DUB DUB
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

307 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Táto kombinovaná komoda z masívu sa hodí do každej izby. Komoda je tvorená štyrmi zásuvkami v strede a dvoma skrinkami, ktoré sú umiestnené po bokoch skrinky. Na dvierkach a zásuvkách sa nenachádzajú úchytky, povrch tak ostáva hladký, čo vytvára moderný vzhľad a dizajn. Komoda stojí na drevených doskách, ktoré zároveň tvoria bočné steny komody. Komoda ponúka zaujímavo riešený úložný priestor, ktorý môžete využiť na odkladanie prádla, náradia, drobnej elektroniky. Je vyrábaná z kvalitného borovicového dreva, ktoré má antistatické účinky a pevné. Tieto vlastnosti zaručujú jednoduchú údržbu komody a malé riziko poškodenia. Komoda sa dodáva bez morenia dreva - borovicová farba. Pri objednávke si však môžete vybrať ešte z troch prírodných odtieňov - jelša, orech, dub a borovica šedá. Povrch je ošetrený lakom, ktorý má ochrannú funkciou a jemne zvýrazňuje textúru dreva. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave.

Vlastnosti

Hĺbka 40 cm
Materiál masív
Šírka 133 cm
Výška 85 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývačka, spálňa, detská izba, kancelária
Typ nábytku komoda
Počet zásuviek 4
Úchytky bezúchytková
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je vyrobená z masívu. Pri objednávaní je možné objednať komodu v rôznych moreniach dreva. Je možné komodu skombinovať aj s ďalším nábytkom do domácnosti.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 36 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Kombinovaná komoda KD171

Kombinovaná komoda KD171

Kombinovaná priestranná komoda z masívneho borovicového dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...