Malá komoda KD158 Zväčšiť

Malá komoda KD158

Doručenie: 4-6 týždňov

Komoda vhodná na uloženie menších predmetov.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

170 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Jednoduchá komoda je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Toto drevo má antistatické účinky a preto sa na komode nebude usadzovať hrubá vrstva prachu. Udržiavanie komody v čistote je veľmi jednoduché. Komoda sa dodáva aj bez morenia dreva - borovica. Vtedy je upravená lakom, ktorý je priehľadný a zvýrazňuje štruktúru dreva. Dá sa namoriť do farieb šedá, jelša, dub a orech. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave. Je vhodná do akéhokoľvek interiéru.
Komoda má v hornej časti jednu zásuvku. Pod touto menšou zásuvkou sa nachádza ešte odkladací priestor s dvierkami. Na zásuvke a dvierkach sa nachádzajú úchytky z dreva. Komoda je umiestnená na drevených menších nohách. 

Vlastnosti

Hĺbka 42 cm
Materiál masív
Šírka 45 cm
Výška 92 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývačka, spálňa, detská izba, kancelária
Typ nábytku komoda
Počet zásuviek 1
Úchytky drevené
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je vhodná do viacerých miestností v dome. Je vyrobená z kvalitného borovicového dreva a jej dizajn je navrhnutý tak, aby sa dala jednoducho skombinovať aj s ďalším nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek okrúhly
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 13 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Malá komoda KD158

Malá komoda KD158

Komoda vhodná na uloženie menších predmetov.