Masívny stôl DS-F080 Zväčšiť

Masívny stôl DS-F080

DS-F080

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Jedálensky masívny stôl z dubu je ideálny pre profesionálne i súkromné priestory. 

Viac detailov

409 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Stôl je vyrobený z prvotriedneho masívneho dubového dreva. Tento jedálenský stôl je nielen esteticky príťažlivý, ale aj odolný a stabilný. Jeho robustná konštrukcia zaisťuje, že vydrží dlhé roky používania.

Stôl je ošetrený kvalitným olejom, ktorý zvýrazňuje prirodzenú textúru a farbu dubového dreva. Táto povrchová úprava nielen chráni drevo, ale tiež mu dodáva luxusný matný vzhľad, ktorý sa hodí do každého štýlu interiéru. Sýta hnedá farba tohto stola pridáva vašej jedálni pocit tepla a elegancie. Je ideálny pre vytvorenie príjemnej a pohostinnej atmosféry, kde sa hostia cítia vítaní.

Stôl má klasické štvorcové nohy, ktoré mu dodávajú jednoduchý, ale štýlový vzhľad. Tieto nohy sú dostatočne robustné na zabezpečenie stability stola, zároveň zachovávajúc jeho estetický pôvab.

Vďaka svojim estetickým vlastnostiam je tento jedálenský stôl ideálny pre širokú škálu príležitostí, od každodenného používania až po špeciálne udalosti. Jeho nadčasový dizajn a všestrannosť ho robia perfektným doplnkom pre akýkoľvek jedálenský priestor. 

Rozmery ŠxVxH: 80x75x80 cm

Vlastnosti

Hĺbka 80 cm
Materiál masív
Šírka 80 cm
Výška 75 cm
Vhodná miestnosť jedáleň, kuchyňa
Typ nábytku jedálenský stôl
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Masívny stôl DS-F080

Masívny stôl DS-F080

Jedálensky masívny stôl z dubu je ideálny pre profesionálne i súkromné priestory.