Masívny stôl DS-F200 Zväčšiť

Masívny stôl DS-F200

DS-F200

Doručenie: 1-4 týždne

Jedálensky masívny stôl z dubu je ideálny pre rodinné večere, priateľské stretávky alebo pracovné konferencie.

Viac detailov

863 €

Popis

Stôl je vyrobený z prvotriedneho masívneho dubového dreva. Tento jedálenský stôl je nielen esteticky príťažlivý, ale aj odolný a stabilný. Jeho robustná konštrukcia zaisťuje, že vydrží dlhé roky používania.

Stôl je ošetrený kvalitným olejom, ktorý zvýrazňuje prirodzenú textúru a farbu dubového dreva. Táto povrchová úprava nielen chráni drevo, ale tiež mu dodáva luxusný matný vzhľad, ktorý sa hodí do každého štýlu interiéru.Sýta hnedá farba tohto stola pridáva vašej jedálni pocit tepla a elegancie. Je ideálny pre vytvorenie príjemnej a pohostinnej atmosféry, kde sa hostia cítia vítaní.

Stôl má klasické štvorcové nohy, ktoré mu dodávajú jednoduchý, ale štýlový vzhľad. Tieto nohy sú dostatočne robustné na zabezpečenie stability stola, zároveň zachovávajúc jeho estetický pôvab.

Vďaka svojim rozmerným a estetickým vlastnostiam je tento jedálenský stôl ideálny pre širokú škálu príležitostí, od každodenného používania až po špeciálne udalosti. Jeho nadčasový dizajn a všestrannosť ho robia perfektným doplnkom pre akýkoľvek jedálenský priestor. Poskytuje priestrannú jedálenskú plochu, ktorá ľahko pojme 6 až 8 osôb.

Rozmery ŠxVxH: 200x75x100 cm

Vlastnosti

Hĺbka 100 cm
Materiál masív
Šírka 200 cm
Výška 75 cm
Typ dreva dub
Vhodná miestnosť kuchyňa, jedáleň
Typ nábytku jedálenský stôl
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Tvar obdĺžnik

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Masívny stôl DS-F200

Masívny stôl DS-F200

Jedálensky masívny stôl z dubu je ideálny pre rodinné večere, priateľské stretávky alebo pracovné konferencie.