Vidiecka dekorácia - koleso KOLO - 80 cm Zväčšiť

Vidiecka dekorácia - koleso KOLO - 80 cm

KOLO GD 335

Doručenie: 4-6 týždňov

Dekorácia - "koleso z vozu" s priemerom 80 cm, z masívnej borovice.

Viac detailov

69 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Rustikálne drevené koleso z masívu prinesie pravú vidiecku atmosféru aj do vášho domova. Vhodná miestnosť je záhrada alebo altánok. Taktiež je možné ho použiť v dobovo zariadenej reštaurácii alebo penzióne. Je vyrobené z kvalitného borovicového dreva, ktoré je zárukou vysokej kvality. Masív je pevný a má antistatickú účinky. Údržba kolesa je veľmi jednoduchá. Stačí ak ho očistíte handričkou a čistiacim prostriedkom. Povrch kolesa je upravený ekolakom, ktorý zvýrazňuje prírodnú textúru dreva. Je možné zavesiť na stenu alebo oprieť. Koleso má priemer 80 cm a preto je zaradené medzi väčšie dekorácie od výrobcu Drewmax.

Vlastnosti

Materiál masív
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť Záhrada
Typ nábytku doplnok
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Bytový doplnok je vyrobený z masívneho dreva. Tento materiál má antistatické účinky, je pevný a jednoducho sa udržiava v čistote.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania v jednom kuse
Povrchová úprava lakovanie
Priemer 80 cm

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Vidiecka dekorácia - koleso KOLO - 80 cm

Vidiecka dekorácia - koleso KOLO - 80 cm

Dekorácia - "koleso z vozu" s priemerom 80 cm, z masívnej borovice.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...