Záhradná hojdačka GAJA

Doručenie: 3-6 týždňov

Záhradná 3-miestná hojdačka vyrobená z kvalitného smerekového dreva

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • TIK TIK TIK
  • ORECH ORECH ORECH

513 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Záhradná hojdačka GAJA so strieškou je unikátny produkt, ktorý Vám poskytne nezabudnuteľné chvíle relaxu na Vašej záhrade či dvore. Táto 3-miestna hojdačka vyrobená z kvalitného impregnovaného smrekového dreva je nielen estetická, ale aj pevná a odolná. Plná odolnosť voči poveternostným vplyvom, ako je dážď alebo slnečné žiarenie, zaručuje dlhodobú použiteľnosť aj v tých najťažších podmienkach. Dekoratívna strieška vrhá počas slnečných dní nielen príjemný tieň, ale slúži aj ako ochrana pred náhlymi zrážkami. Ergonomické sedadlo s praktickými podrúčkami zaisťuje pohodlie pri používaní a pevné kovové háčiky zaručujú stabilitu a bezpečnosť pri hojdaní. Sedadlo sa dá sklopiť do ležiacej polohy, vďaka čomu je hojdačka GAJA dokonalým riešením pre každého, kto si chce užiť pokojné chvíle oddychu vonku.

Výber záhradného nábytku z masívneho dreva je zárukou najvyššej kvality a odolnosti. Aby vám drevený záhradný nábytok slúžil dlhé roky, stojí za to sa oň starať. Správnym používaním a údržbou dreveného záhradného nábytku si nielen dlhšie zachová svoje vlastnosti a bezchybný vzhľad, ale aj neskôr z neho ľahšie odstránite nečistoty. Pravidelná impregnácia záhradného nábytku z masívu, ochrana pred vlhkosťou, UV žiarením a negatívnymi teplotami sú kľúčovými krokmi pre zabezpečenie odolnosti dreveného záhradného nábytku.,

Záhradná hojdačka GAJA nie je len investíciou do pohodlia a komfortu, ale aj spôsobom, ako riešiť každodenné problémy spojené so stresom a napätím. Jemné kolísanie hojdačky upokojí vaše zmysly a uvoľní stres, čo vám umožní relaxovať po náročnom dniPevná konštrukcia a odolnosť voči poveternostným vplyvom navyše znamenajú, že si jeho kúzlo môžete užívať mnoho rokov bez obáv o jeho stavDrevená hojdačka GAJA so strieškou je ideálnym miestom na trávenie chvíľ s rodinou a priateľmi a vytvára útulnú atmosféru vo vašej záhrade.

Farba strechy je dostupná v zelenej alebo béžovej farbe. Pri objednávke je potrebné uviesť farbu do poznámky. 

Rozmery ŠxVxH: 235x170x118 cm

Vlastnosti

Hĺbka 118 cm
Materiál masív
Šírka 235 cm
Výška 170 cm
Typ dreva smrek
Vhodná miestnosť Záhrada
Typ nábytku Hojdačka
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Záhradná hojdačka GAJA

Záhradná hojdačka GAJA

Záhradná 3-miestná hojdačka vyrobená z kvalitného smerekového dreva