Botník z masívu SB115 Zväčšiť

Botník z masívu SB115

Doručenie: 4-6 týždňov

Borovicový botník s drevenými úchytkami.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

150 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Rozmery botníku sú 72/98/29 cm (Š/V/H). Botník je trojradový. Vrchná časť je užšia. Spodné výklopné časti majú rovnakú veľkosť aj hĺbku. Trojradový botník je zhotovený z masívneho dreva. Drevo je borovicové. Tento materiál je pevný, zdravotne nezávadný. Masív sa jednoducho udržiava v čistote. Predné výklopné dvierka sú hladké, bez akýchkoľvek výrezov. Na dvierkach sú dve okrúhle drevené úchytky. Botník je možné namoriť vo viacerých odtieňoch. Pri objednávaní si môžete zvoliť farbu šedú, jelšu, orech, dub. Je možné dodať botník aj bez farebného morenia. Na povrchu je ochranný lak, ktorý plní aj estetickú funkciu. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave. Botník sa dá vhodne kombinovať aj s ďalším nábytkami do predsiene.

Vlastnosti

Hĺbka 29 cm
Materiál masív
Šírka 72 cm
Výška 98 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť predsieň
Typ nábytku botník
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Botník je vyrobený z masívu. Pri objednávaní je možné zvoliť farebné morenie dreva. Botník má úložný priestor, ktorý sa vyklápa.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 11 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Botník z masívu SB115

Botník z masívu SB115

Borovicový botník s drevenými úchytkami.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...