Čalúnená sedačka Milo

MILO TROJSED

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Čalúnený trojsed s možnosťou rozkladania

Viac detailov

489 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Trojsed zo zostavy Milo je vyrobený vo viacerých farebných kombináciách. V ponuke máme sivé a hnedé prevedenie, ktoré majú dostupnosť 2-4 týždne. Pri tomto modele Vám ponúkame aj individuálne objednávky z priloženého vzorkovníka. V prípade individuálnych objednávok sa mení dodacia lehota na 6-8 týždňov. Požadovanú farbu uveďte pri objednávke do poznámky. Sedačka je celočalúnená kvalitným materiálom. Korpus je čalúnený šenilom Berlin a sedenie je čalúnené kvalitnou poťahovou látkou Savana. Sedačku je možné jednoducho rozložiť, čím sa vytvorí dostatočná plocha na spanie o rozmeroch 190x122 cm.
.

Vlastnosti

Hĺbka 91 cm
Šírka 221 cm
Výška 90 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Moderný dizajn sedačky zapadne do menších i priestrannejších obývačiek. Tento typ sedačky je jednoducho kombinovateľný aj s ďalším moderným nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Poťahovú látku je možné jednoducho povysávať. Mala by sa na to použiť hladká kefa bez štetín. Pre odstránenie škvŕn by sa mala použiť vlhká handrička a bežný saponátový alebo tepovací prostriedok.
Hmotnosť 80 kg
Úložný priestor nie
Rohové prevedenie nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie šenil
Plocha po rozložení 190x122 cm
Konštrukcia kov
Nôžky drevo
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky molitan

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Čalúnená sedačka Milo

Čalúnená sedačka Milo

Čalúnený trojsed s možnosťou rozkladania