Dlhá a vysoká posteľ z borovice do spálne

Doručenie: od 3 do 6 týždňov

Borovicová manželská posteľ s dĺžkou až 220 cm a výškou 38 cm

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • prírodné prírodné prírodné
  • biele biele biele
  • orech orech orech
  • palisander palisander palisa...

659 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Manželská posteľ má lôžko vyššie nad zemou. Výrobca zhotovil manželskú posteľ z borovicového masívneho dreva. Borovicové drevo je pevné a má peknú štruktúru. Drevo sa dá namoríť vo viacerých odtieňoch - orech, dub, jelša, palisander, prírodné alebo biele morenie. Posteľ sa vyrába v dlhších rozmeroch - 90x220, 120x220, 140x220, 160x220, 180x220, 200x220 cm. Posteľ sa dodáva bez matracu a nemá ani úložný priestor. Zadné čelo postele je rozdelené na široké laťky. Súčasťou postele je laťkový rošt STELLA LONG. Laťky na rošte majú hrúbku 2 cm. Bočné dosky postele majú hrúbku 2,5 cm. Hrúbka horizontálnych dosiek je 2,5 cm. Celková dĺžka postele je 237 cm. Šírka postele je o 5,5 cm väčšia ako základný rozmer postele. Výška zadného čela je 85 cm. Predné čelo má výšku 38 cm.

Vlastnosti

Materiál masív
Výška 38 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku manželská posteľ
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Manželská posteľ je zhotovená z masívneho dreva. Tento materiál zaručuje dlhú životnosť nábytku a zdravotnú nezávadnosť. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Celková dĺžka postele 237 cm
Úložný priestor nie
Obsahuje rošt áno
Obsahuje matrac nie
Výška zadného čela 85 cm
Celková šírka postele šírka matraca + 5,5 cm

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Dlhá a vysoká posteľ z borovice do spálne

Dlhá a vysoká posteľ z borovice do spálne

Borovicová manželská posteľ s dĺžkou až 220 cm a výškou 38 cm