Jednolôžková masívna posteľ LK260

Doručenie: 20 týždňov

Jednolôžková posteľ tradičného dizajnu z dubového dreva, bez úložného priestoru.

Viac detailov

Vyberte si variantu

863 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Posteľ je jednolôžková a je vhodná do detských či študentských izieb. Posteľ je vyrobená z masívneho dreva - dub. Má tradičný dizajn, ktorý zapadne do chaty, zrubov alebo aj do komerčných priestorov - ubytovne, penzióny. Masívne drevo je známe svojou odolnosťou a antistatickými účinkami. Posteľ má prírodný dubový odtieň. Povrch postele je ošetrený kvalitným, zdravotne nezávadným a ekologickým lakom. Vhodné typy matracov a roštov ku tejto posteli nájdete v kategórii "matrace a rošty". Posteľ neobsahuje úložný priestor. Vhodnú zásuvku pod posteľ môžete nájsť taktiež v našej ponuke. Dĺžka postele je 200 cm. Pri objednávaní si môžete objednať z viacerých šírok postele.

Vlastnosti

Hĺbka 200 cm
Materiál masív
Šírka 80 / 90 / 100 cm
Typ dreva dub
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku jednolôžková posteľ
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Jednolôžková posteľ je zhotovená z masívneho dreva. Tento materiál je zdravotne nezávadný a životnosť nábytku z tohto materiálu je veľmi dlhá. Povrch je upravovaný špeciálnym lakom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Úložný priestor nie
Obsahuje rošt nie
Obsahuje matrac nie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Jednolôžková masívna posteľ LK260

Jednolôžková masívna posteľ LK260

Jednolôžková posteľ tradičného dizajnu z dubového dreva, bez úložného priestoru.