Manželská posteľ z dubu LK214 Zväčšiť

Manželská posteľ z dubu LK214

Doručenie: 20 týždňov

Moderná a elegantná manželská posteľ z masívneho dubu, bez úložného priestoru s možnosťou voľby šírky.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB PRÍRODNÝ DUB PRÍRODNÝ DUB...
  • DUB BRENDY DUB BRENDY DUB...
  • DUB DARK DUB DARK DUB DARK
  • DUB KAKAO DUB KAKAO DUB KAKAO
  • DUB MEDOVÝ DUB MEDOVÝ DUB...
  • DUB BIELENÝ DUB BIELENÝ DUB...

1 092 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Táto manželská posteľ do je zhotovená z prírodného dubového dreva. Má mimoriadne estetické a vizuálne vlastnosti, vďaka kombinácii masívneho dreva a textílie. Na zadnom a prednom čele je použité čalúnenie ekokožou.  Je postavená na pevných drevených nohách. Posteľ je masívna. Masívne drevo je známe svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Má antistatické vlastnosti. Posteľ má prírodný dubový odtieň. Povrch postele je ošetrený kvalitným, zdravotne nezávadným a ekologickým lakom. Matrace a rošty ku tejto posteli nájdete v samostatnej kategórii "matrace a rošty". Posteľ nemá úložný priestor. Vhodnú zásuvku pod posteľ môžete nájsť taktiež v našej ponuke. Pri kúpe postele zvážte, či sa posteľ hodí do celkového interiéru spálne a či vhodne zapadne aj z hľadiska veľkosti. Dĺžka postele je 200 cm. Pri objednávke si môžete objednať z viacerých šírok postele. Dostupné tkaniny: látka toptextil. Pri objednávke uveďte do poznámky požadovanú farbu. (viď foto)

Vlastnosti

Hĺbka 200 cm
Materiál masív
Šírka 120 / 140 / 160 / 180 / 200 cm
Typ dreva dub
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku manželská posteľ
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Manželská posteľ je zhotovená z masívneho dreva. Tento materiál zaručuje dlhú životnosť nábytku a zdravotnú nezávadnosť. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Úložný priestor nie
Obsahuje rošt nie
Obsahuje matrac nie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Manželská posteľ z dubu LK214

Manželská posteľ z dubu LK214

Moderná a elegantná manželská posteľ z masívneho dubu, bez úložného priestoru s možnosťou voľby šírky.