Matrac z vysokoelastickej peny Medivis Lux

Doručenie: od 3 do 6 týždňov

Ortopedický matrac z vysokoelastickej peny Kaltschaum reagujúci na teplotu tela

Viac detailov

Vyberte si variantu

498 €

-0%

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Jadro matraca je vyrobené z peny Kaltschaum so zlepšenou pružnosťou výšky 12 cm v spojení so špeciálnou 7-zónovou termoelastickou penou o výške 8 cm. Táto pena ručí ideálne prispôsobenie sa telu a tým zabezpečí pohodlný spánok.Pena reaguje na teplo a váhu tela a prispôsobuje sa mu. Pri dotyku tela a matraca pena reaguje a čím je telo teplejšie, tým sa stáva mäkkšou. Poskytuje najvyššie prispôsobenie sa vášmu telu. Termoelastická pena použitá v matraci Medivi Lux má špeciálne vlastnosti v redukcii tlaku matraca na telo, rovnomerne rozkladajúc tlak tela na povrch matraca.  Výška matraca Medivis Lux je cca 30 cm. Možnosť objednania matraca v rôznych rozmeroch a poťahoch.  Matrac je vhodný i na polohovateľné rošty. Je ortopedický. Sú prakticky doplnené zipsom, ktorý umožní pohodlné narábanie s poťahom.

Cena je uvedená v prevedení poťahu ALOE VERA alebo ULTRAPHIL (uveďte do poznámky)

Pri záujme o iný poťah nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. 

Poťahy:

Aloe Vera - zloženie materiál  (35% bavlna, 65% polyester s lístkami aloe vera extraktu) antialergická vlna je prešívaná z oboch strán 400 g/m2. Poťah ma zips, ktorý je možné prať až do 60C. Vlastnosti: vyživuje pokožku, má hydratačné, antibakteriálne a regeneračné účinky, podporuje krvný obeh.  

Amicor - zloženie materiálu (45,6% bavlna, 30,4% polyacrylu, 24% polyester) obojstranná prešívaná antialergická vlna 400 g/m2 . Snímateľný poťah na zips, možnosť prať do teploty 60C. Vlastnosti: vhodná najmä pre alergikov, jemná a mäkká tkanina amicoru chráni pred alergénmi a blokuje alergický cyklus.

Outlast - zloženie materiálu (65% Tencel viskóza vysoko kvalitná, 35% polyester) prešívaný Welington Outlast bavlnou 120 g/m2. Snímateľný poťah na zips, možné prať do teploty 60°C. Vlastnosti: pomáha udržiavať pohodlie, vysoká odolnosť proti vlhkosti, aktivne vyrovnávanie výkyvov teplôt. Outlast materiál bol vyvinutý pro NASA k ochrane astronautov pred výkyvmi teplôt.

Silver Active - zloženie materiálu (33% Tencel viskóza vysoko kvalitná, 64% polyester, 2% bavlna, 1% strieborná niť) antialergická vlna prešívaná na oboch stranách 400g / m 2 . Obal má zips, možné prať až do teploty 60C. Vlastnosti: má omnoho lepšiu absorpciu vlhkosti než tradičná bavlna, jednotnú štrukturu vlákna je obtiažne znečistiť , strieborná niť akumuluje výboje statickej elektriny, má antibakteriálne vlastnosti.

Tencel - zloženie materiálu (49% Tencel viskóza vysoká kvalita, 51% polyester) obojstranná prešívaná antialergická vlna 400 g/m2 . Snímateľný poťah na zips, možne prať do teploty 60C. Vlastnosti: extrémne hladké vlákno bez chemických prísad, veľmi dobrá vlhkosť, nedráždi pokožku, zabraňuje rastu baktériám a roztočom, má vynikajúce teplotno-kontrolne vlastnosti.

Tencel Caro - zloženie materiálu (35% Tencel viskóza vysoko kvalitná, 65% polyester) obojstranná prešívaná antialergická vlna 200 g/m2. Snámateľný poťah na zips, možne prať do teploty 60°C. Vlastnosti: extrémne hladké vlákna bez chemických látok, nedráždi pokožku, teplotno-kontrolné vlastnosti.

Ultraphil - antialergické zloženie materiálu (67% polyester, 33% polyamid) prešívané po oboch stranách, antialergická vlna 400 g/m2. Snímateľný poťah na zips, možne prať do teploty 60C. Vlastnosti: rýchle a rovnomerne rozdeľuje vlhkosť, vlákno klimatizuje a zabraňuje poteniu, antibakteriálny.

Vlastnosti

Materiál Vysokoelastická pena Kaltschaum
Šírka 80-200 cm
Výška 20 cm
Vhodná miestnosť spálňa, detská izba, izby v hoteloch a penziónoch
Typ nábytku matrac
Záruka 2 roky
Spôsob dodania v jednom kuse
Dĺžka 200 cm
Čalúnenie poťahová látka
Nosnosť 130 kg
Tvrdosť mäkkšia / stredná
Prateľný poťah 60°C
Typ matraca penový
Vhodný pre alergikov áno
Poťah aloe vera alebo ultraphil
Snímateľný poťah ano

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Matrac z vysokoelastickej peny Medivis Lux

Matrac z vysokoelastickej peny Medivis Lux

Ortopedický matrac z vysokoelastickej peny Kaltschaum reagujúci na teplotu tela