Nástenný oblúkový vešiak  z masívu WS103 Zväčšiť

Nástenný oblúkový vešiak z masívu WS103

Doručenie: 4-6 týždňov

Nástenný vešiak z masívneho borovicového dreva usporiadaný do oblúku.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

74 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Drevený vešiak je vyrobený z niekoľkých borovicových doštičiek. Na drevených doskách vešiaku sú nainštalované kovové časti na zavesenie vecí. V hornej časti vešiaku sa nachádza ešte praktická polica na čiapky, šatky a pod. Borovicové drevo sa lakuje proti odretiu a poškodeniu. Lak má aj estetickú funkciu. Vešiak má svetlý borovicový odtieň a dodáme ho v surovom nelakovanom alebo lakovanom stave. Morí sa však aj vo farbe orech, dub a jelša. Vešiak patrí medzi väčšie typy. Jeho výška je 104 cm a šírka je 57 cm. Hĺbka vešiaku je 22 cm. Vešiak je dostatočne pevný aby udržal množstvo vetroviek a kabátov. Hrany vešiaku sú oblé a lakované. Nehrozí teda zachytenie vecí a ich poškodenie. Výhodou masívnych vešiakov je ich jednoduchá údržba. Takýto vešiak po dlhodobom používaní resp. opotrebení môžete prebrúsiť, nalakovať alebo namoriť. Opäť bude ako nový a Vy nemusíte do chodby kupovať nový nástenný vešiak.

Vlastnosti

Hĺbka 22 cm
Materiál masív
Šírka 57 cm
Výška 104 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť predsieň
Typ nábytku vešiak
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Vešiak je vyrobený z masívu - borovica. Povrch je možné namoriť vo viacerých odtieňoch. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 6 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nástenný oblúkový vešiak  z masívu WS103

Nástenný oblúkový vešiak z masívu WS103

Nástenný vešiak z masívneho borovicového dreva usporiadaný do oblúku.